Aktualności - przegląd

Bal studniówkowy 2024

27 stycznia 2024
Uczniowie klas piątych naszej szkoły bawili się w sobotę (27.01.2024) na swojej studniówce. Przyszli abiturienci na Bal Studniówkowy wybrali salę  Hotelu Kristoff w pobliskim Łaszkowie. Spotkanie otworzyła Pani dyrektor Dorota Szaleniec-Plichta życząc młodzieży odwagi i wytrwałości w pokonywaniu siebie, w odkrywaniu mocnych stron oraz wiary w swoją „bytnarowską” moc. Uczniowie podziękowali swoim  wychowawcom i nauczycielom za pomoc oraz wsparcie w czasie edukacji, a rodzicom za przygotowanie zabawy studniówkowej. Młodzież zatańczyła tradycyjnego poloneza, a później przyszedł czas na swobodne rozmowy przy stolikach i tańce na parkiecie do białego rana.
 
65b55150b06cf o large
 
logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search