Aktualności - przegląd

Mam to! Moje profesjonalne CV

 

20240301 105458

 

W dniu dzisiejszym uczestnicy projektu „Europejska mobilność młodych Wielkopolan” brali udział w warsztatach przygotowujących do spotkania z portugalskim pracodawcą. Uczniowie otrzymali dużą dawkę praktycznej wiedzy, m.in. z zakresu tworzenia CV na potrzeby współczesnego rynku pracy, przygotowali taki dokument. Efektów swojej pracy mogli skonsultować z profesjonalnym doradcą zawodowym.

Udział w projekcie możliwy jest dzięki współpracy naszej szkoły z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu - Akredytacja Erasmus w sektorze Kształcenia i szkoleń zawodowych, Edukacji szkolnej i Edukacji dorosłych Akcja 1 „Mobilność edukacyjna”.

 

 

logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search