Aktualności - przegląd

Akcja „Podaruj książkę bibliotece”

31 stycznia 2024

3 października ubiegłego roku ogłoszono w naszej szkole akcję „Podaruj książkę bibliotece”. Akcja czytelnicza skierowana jest do uczniów i ich rodziców, nauczycieli oraz wszystkich pracowników naszej szkoły, i trwa cały rok szkolny 2023/2024. W pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego, w ramach akcji, nasz księgozbiór wzbogacił się o 56 nowych tytułów, wśród których znalazły się lektury, literatura obyczajowa, historyczna, kryminały oraz książki dla młodzieży. Uczniowie, którzy ofiarowali książki, otrzymali pochwały do dziennika. Wszystkie podarowane książki zostały już wpisane do księgozbioru biblioteki, wiele z nich znalazło także swoich czytelników.

 Lista darczyńców: 

 1. Aleksandra Kupaj, 1 Tż.

 2. Agata Kamińska, 2 Ku.

 3. Julia Wytwer 2 Tk/o/tż.

 4. Aurelia Gieszczyńska, 3 Tt/h/k.

 5. Daria Zajdel wraz z Rodzicami, 3 Tt/h/k.

 6. Izabela Szych, 3 Tż/tż.

 7. Pani Henryka Cichy.

 8. Pani Kamila Krawiec.

 9. Pani Wioleta Matuszczak.

 10. Pani Magdalena Wiśniewska.

 11. Pani Jolanta Kowalska.

 Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy! Dzięki Wam podarowane książki będą służyły innym czytelnikom.

logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search