Aktualności - przegląd

Młodzieżowe Misje Gospodarcze: 6. edycja.

 

"Od listopada ubiegłego roku uczniowie klasy 3 ku/k: Julia Rubas, Magdalena Białek i Kuba Studziański, reprezentują naszą szkołę w projekcie Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, pt.: "Młodzieżowe Misje Gospodarcze". Jest to program edukacyjno-zawodowy, który łączy uczniów szkół ponadpodstawowych oraz pracodawców. tegoroczna edycja poświęcona jest branży logistycznej w regionie kaliskim.

9.04. gościliśmy w szkole przedstawicieli CWRKDiZ oraz współpracujących z nimi przy projekcie firm: "Colian Logistic" oraz Przedsiębiorstwa Oczyszczania Miasta "EKO". W czasie tego spotkania "bytnarowcy" mieli okazję zaprezentować zebranym gościom oraz kolegom z innych klas swój pomysł na wdrożenie akcji promującej potencjał i możliwości branży logistycznej. Był to element konkursowy projektu. Na uroczystej gali podsumowującej tegoroczną edycję "MMG", która odbędzie się pod koniec kwietnia, dowiemy się, która z grup okaże się zwycięzcą. Julio, Magdo i Kubo, trzymamy za Was kciuki!"

20240409 142304

 

logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search