Aktualności - przegląd

Uroczyste podpisanie umów Erasmus

foto 3 1

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste podpisanie umów pomiędzy szkołą, organizacją wysyłającą a rodzicami i uczniami, którzy odbędą czterotygodniowe praktyki w Faro (Portugalia) w ramach programu Erasmus+. Omówione zostały szczegóły wyjazdu, rodzice mieli okazję osobiście porozmawiać z organizatorami wyjazdu oraz opiekunami.

 

Wyjazd uczniów możliwy jest dzięki współpracy szkoły z  Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu - Akredytacja Erasmus w sektorze Kształcenia i szkoleń zawodowych, Edukacji szkolnej i Edukacji dorosłych Akcja 1 „Mobilność edukacyjna”.

 

logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search