Aktualności - przegląd

Młodzieżowe Misje Gospodarcze

5 lutego 2024

Uczniowie biorący udział w Młodzieżowych Misjach Gospodarczych: Julia Rubas, Magdalena Białek i Kuba Studziański z klasy 3 ku/k, pod opieką p.Agnieszki Dumańskiej, uczestniczyli w kolejnym spotkaniu zorganizowanym w ramach projektu. Tym razem zostali zaproszeni do Opatówka, przez firmę "Colian Logistic". Nasza młodzież została bardzo gościnnie przyjęta przez gospodarzy. Pracownicy firmy pokazali im, w jaki sposób przedsiębiorstwo funkcjonuje "od kuchni". W programie były także warsztaty z doradztwa zawodowego, prowadzone przy współpracy z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

IMG 3168

logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search