Harmonogram konsultacji

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

HARMONOGRAM KONSULTACJI

DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

W ROKU SZKOLNYM

2022/2023

(obowiązuje od 28.11.2022r.)

Lp.

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

 (od – do)

1.     

Arakelyan Sona

środa

15.45-16.45

2.         

Brzezińska-Wdowczyk Karolina

wtorek

15.45-16.45

3.         

Bąkowski Włodzimierz

czwartek

14.50-15.50

4.         

Cichy Henryka

czwartek

14.50-15.50

5.         

Duma-Lalek Anna

czwartek

15.50-16.35

6.         

Dumańska Agnieszka

czwartek

14.50-15.50

7.         

Fechner-Urbaniak Mirosława

czwartek

14.50-15.50

8.         

Feder Romualda

czwartek

14.50-15.50

9.         

Furche Anna

poniedziałek

07.00-08.00

10.      

Gorzelańczyk Eryk

poniedziałek

15.45-16.45

11.      

Gulasaryan Elina

środa

15.45-16.45

12.      

Irzykowska Beata

wtorek

15.45-16.45

13.      

Janik Magdalena

          wtorek

14.50-15.50

14.      

Kalinowska Maria

poniedziałek

14.50-15.50

15.      

Karbowniczek Honorata

wtorek

14.50-15.50

16.      

Kasprzak Martyna

czwartek

14.50-15.50

17.      

Kęszka Weronika

wtorek

15.45-16.45

18.      

Kocińska Agnieszka

czwartek

14.50-15.50

19.      

Kościuszko Karolina

wtorek

14.50-15.50

20.      

Kowalska Jolanta

czwartek

14.50-15.50

21.      

Krawiec Kamila

piątek

15.45-16.45

22.      

Kujawa Anna

poniedziałek

  7.00-  8.00

23.      

Kwaśniak-Nowak Milena

czwartek

14.05-15.05

24.      

Lis Teresa

czwartek

14.50-15.50

25.      

Lissy Dorota

czwartek

14.50-15.50

26.      

Marchwicka Aneta

czwartek

14.05-15.05

27.      

Matuszczak Violeta

wtorek

15.45-16.45

28.      

Mierkiewicz Magdalena

poniedziałek

14.50-15.50

29.      

Mirecka Mirosława

środa

15.45-16.55

30.      

Morawska Agnieszka

poniedziałek

14.50-15.50

31.      

Nowacki Paweł

czwartek

14.50-15.50

32.      

Nowak Jacek

poniedziałek

15.45-16.45

33.      

Nowicka-Zając Dagmara

czwartek

14.50-15.50

34.      

Olczak Jolanta

poniedziałek

15.50-16.50

35.      

Pakuła Karolina

czwartek

14.50-15.50

36.      

Pawlaczyk Natalia

czwartek

14.50-15.50

37.      

Pertkiewicz Dariusz

czwartek

14.50-15.50

38.      

Piwońska Anna

piątek

14.50-15.50

39.      

Piwowarczyk-Szafirowicz Małgorzata

czwartek

14.50-15.50

40.      

Plota Katarzyna

poniedziałek

  7.00-  8.00

41.      

Raszewska Aneta

czwartek

14.50-15.50

42.      

Rosiewicz Monika

czwartek

14.50-15.50

43.      

Rosiewicz Maciej

czwartek

14.50-15.50

44.      

Rubińska Monika

środa

15.45-16.45

45.      

Sagalara Izabela

czwartek

14.50-15.50

46.      

Salamon Joanna

wtorek

15.10-16.10 

od daty 06.12.2022r.

co drugi tydzień

 

(co drugi tydzień rozpoczynając od 13.09.2022)

47.      

Sobczak Agnieszka

czwartek

14.50-15.50

48.      

Sowa Natalia

poniedziałek

14.00-15.00

49.      

Suchorski Krzysztof

czwartek

14.50-15.50

50.      

Szaleniec-Plichta Dorota

środa

15.45-16.45

51.      

Tomiec Mateusz

czwartek

14.50-15.50

52.      

Trzęsowska Joanna

poniedziałek

16.35-17.35

53.      

Wawrzyńczak Ewa

środa

  15.45-1645

54.      

Wiśniewska Magdalena

wtorek

15.45-16.45

55.      

Wojtulewicz Jacek

czwartek

14.50-15.50

56.      

Murawska Ewelina

 piątek

13:30-14:30

 

 

 



Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-09-19
Data publikacji:2022-09-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:270