Aktualności - przegląd

22. kwietnia uczniowie kl 2Tż/t wraz z wychowawcą odwiedzili Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej, w którym wzięli udział w warsztatach graficznych "w pracowni Kulisa". Po zwiedzeniu wystawy poświęconej Tadeuszowi Kulisiewiczowi, artyście pochodzącym z Kalisza, każdy z uczestników wykonał grafikę według własnej inwencji.

Organizatorka: pani Violeta Matuszczak.

22 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Profilaktyki Czerniaka, w którym uczestniczyli uczniowie wszystkich klas pierwszych. Wydarzenie stanowiło cenną okazję do poszerzenia wiedzy na temat jednego z najgroźniejszych nowotworów skóry oraz zasad jego wczesnego wykrywania. Podczas zajęć uczniowie poznali m.in. zasady bezpiecznego korzystania ze słońca, dowiedzieli się, na co zwracać uwagę podczas samobadania skóry, a także jakie objawy mogą stanowić sygnały ostrzegawcze. Organizacja tego typu inicjatyw podkreśla znaczenie edukacji zdrowotnej i profilaktyki, które odgrywają kluczową rolę w dbaniu o zdrowie i mogą przyczynić się do wczesnego wykrycia choroby.

Organizatorzy: Magdalena Wiśniewska, Ewelina Pawińska

677021964 1567403138725449 5039591602427253148 n

W naszej szkole gościła pani Izabela Fietkiewicz-Paszek z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu .
W nawiązaniu do rocznicy powstania w getcie warszawskim uczniowie klas 3 kucharz, 3 Ttż/o oraz 1 Tż wzięli udział w spotkaniu poświęconym historii społeczności żydowskiej podczas II wojny światowej i jej miejscu w wielokulturowej historii Polski.
Wydarzenie odbyło się w ramach Akcji Żonkile, której tegorocznej edycji towarzyszyło hasło „Siła świadectw”. W poszukiwaniu żywej pamięci uczniowie obejrzeli etiudę „Czułam się ukrywana przez siebie. Getto i tożsamość” z udziałem Ireny Agaty Bołdok.
Było to poruszające spotkanie, które skłaniało do refleksji nad losem ludzi w czasie wojny i znaczeniem pamięci.
Dziękujemy pani Izie za spotkanie i przekazanie wartościowej wiedzy.
 
Koordynatorzy: Elina Gulasaryan, Karolina Brzezińska-Wdowczyk
679994095 1566717745460655 5796182649104604313 n

W dniu 19 kwietnia młodzież naszej szkoły uczestniczyła w kosciele we Winiarach w Mszy św. oraz wzięła udział w uroczystościach pod obeliskiem poświęconym ofiarom faszyzmu, gdzie zostały złożone wiązanki i zapalone znicze pamieci.

Opiekun: pani Aneta Raszewska

1653fc64 d18d 4b9b bc98 d657359bf16f

Podczas Drzwi Otwartych naszej szkoły odbyło się także wyjątkowe kulinarne wydarzenie: warsztaty poprowadzone przez prawdziwych mistrzów kuchni! Swoją wiedzą i doświadczeniem zechcieli się z nami podzielić: pan Adam Chrząstowski – ambasador kulinarny marki HoReCa Las-Kalisz, prezydent Akademii Bocuse d’Or Poland oraz wiceprezes stowarzyszenia Polska Inicjatywa Kulinarna oraz Dawid Wojciński – szef kuchni restauracji Stół Chopina w Kaliszu. Motywem przewodnim była dziczyzna, pełna aromatu i wyrazistego smaku. To była prawdziwa uczta dla podniebienia! Dzięki temu spotkaniu nasi uczniowie rozwinęli swoje kompetencje, zdobywając wiedzę i umiejętności praktyczne pod okiem ekspertów.
W menu znalazły się:
  • Wątróbka z królika smażona w karmelu z gruszkową konfiturą, podana na toście z chałki.
  • Faszerowane udko królicze z orzechami, własnym demi-glace oraz smażoną sałatą.
  • Cassoulet z comberka króliczego i cynaderek ze szparagami.
  • Saltimbocca z combra sarny z szałwią i dojrzewającym schabem.
Jesteśmy wdzięczni za inspirującą współpracę i możliwość doskonalenia umiejętności na najwyższym poziomie.
 
logo.svg
© 2026, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta