Aktualności - przegląd

To powód do ogromnej dumy. Podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady „Adept Cukiernictwa” nasze uczennice osiągnęły wielki sukces! Gabriela Krupińska z klasy 3 TŻ/h oraz Nikola Banach z klasy 5 TŻ/Tż znalazły się w najlepszej szóstce młodych cukierników w Polsce, potwierdzając swoje miejsce w krajowej czołówce. Ten znakomity wynik jest efektem talentu, pasji, kreatywności i wielu miesięcy ciężkiej pracy nad doskonaleniem umiejętności. Serdecznie gratulujemy Gabrieli i Nikoli za profesjonalne reprezentowanie naszej szkoły na arenie ogólnopolskiej. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczennic i ich mentorów. To osiągnięcie inspiruje całą społeczność szkolną i pokazuje, że talent oraz ciężka praca prowadzą do sukcesu. Życzymy kolejnych osiągnięć i spełnienia zawodowych ambicji!
 
Opiekunowie: pani Milena Kwaśniak-Nowak i pan Łukasz Górski.
 

Z ogromną radością informujemy, że Julia Dymarczyk z klasy 3 Tt/k zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Savoir-vivre na co dzień”, organizowanym od kilkunastu lat przez Centrum Edukacji Humanistycznej "Logos SC". To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem na wysoki poziom wiedzy, kultury osobistej oraz znajomości zasad dobrego wychowania. Serdecznie gratulujemy Julii tego wspaniałego sukcesu!
W konkursie wyróżnienia otrzymali również:
Barbara Chabierska (kl. 3 Tt/k) 
Adrian Mikołajczak (kl. 3 Tt/k)
Kamil Staszak (kl. 4 Tk/o/tż)
Borys Parczyński (kl. 4 Tża)
Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i życzymy im kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym uczniom za ich zaangażowanie i znakomite wyniki.
 
Opiekun: pani Anna Kujawa.
 

10 czerwca w Książnicy pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu odbyło się spotkanie finałowe projektu edukacyjnego „O zachowaniu się przy stole”, realizowanego wspólnie z naszą szkołą. W ramach projektu uczniowie klas siódmych ze Szkoły Podstawowej nr 13 im. Władysława Kościelniaka oraz Szkoły Podstawowej nr 22 im. Józefa Piłsudskiego, uczestniczyli w trzech warsztatach, podczas których motywy literackie stały się inspiracją do poznawania zagadnień związanych z gastronomią, hotelarstwem i turystyką.”
1. „Droższa przyprawa niż potrawa” – spotkanie inspirowane „Panem Tadeuszem” Adama Mickiewicza,
2.  „Aby Wielkanoc była uroczysta” – nawiązujące do „Chłopów” Władysława Reymonta,
3. „Ta podróż nad Gopłem się zaczyna…” – oparte na „Balladynie” Juliusza Słowackiego.
Finałowe spotkanie poświęcone było turystyce i krajoznawstwu. Uczestnicy wyruszyli śladami Wielkopolskiego Szlaku Piastowskiego, poznając miejsca związane z początkami państwa polskiego oraz najciekawsze atrakcje turystyczne regionu. W realizację tego wydarzenia aktywnie włączyły się uczennice klas 2 Tż/t i 3 Tt/k, kształcące się w zawodzie technik organizacji turystyki, które z zaangażowaniem wspierały przebieg zajęć i dzieliły się swoją wiedzą z młodszymi kolegami i koleżankami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, a Książnicy Pedagogicznej za doskonałą współpracę. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy pokazać, jak literatura może inspirować do odkrywania tradycji, kultury, sztuki kulinarnej oraz walorów turystycznych naszego regionu.
 
Koordynatorki: pani Agnieszka Sobczak i pani Ewelina Pawińska.
 
Kilka zdjęć zamieszczonych w artykule publikujemy dzięki życzliwości Książnicy Pedagogicznej.
 

10.06. na Stadionie Miejskim w Kaliszu odbył się turniej piłki nożnej szkół ponadpodstawowych „SZS CUP” o Puchar Przewodniczącego SZS. W tym wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć reprezentantów ZSGH, którzy z ogromnym zaangażowaniem, determinacją i sportowym charakterem walczyli o każdy punkt oraz każdą piłkę. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że nasza szkoła jako jedyna wystawiła aż dwie drużyny, dając możliwość udziału większej liczbie uczniów i pokazując, jak duże zainteresowanie sportem panuje wśród młodzieży ZSGH. Choć tym razem nie udało się awansować do fazy pucharowej i wyjść z grup, nasi zawodnicy walczyli jak lwy do ostatniego gwizdka. Każdy mecz był okazją do pokazania charakteru, wzajemnego wsparcia oraz ducha fair play. Nie zabrakło emocji, ambitnej gry i wielu składnych akcji, które dostarczyły kibicom sportowych wrażeń. Udział w turnieju był nie tylko sportową rywalizacją, ale również doskonałą okazją do integracji, zdobywania doświadczenia i reprezentowania szkoły na arenie międzyszkolnej. Jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów, którzy godnie reprezentowali barwy ZSGH i pokazali, że sport to nie tylko wyniki, ale przede wszystkim pasja, zaangażowanie i współpraca.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wysiłek, walkę i serce pozostawione na boisku. Gratulujemy również organizatorom za przygotowanie kolejnej udanej edycji Kaliskiego Dnia Sportu Szkolnego. Brawo ZSGH!
 
Opiekun: pan Michał Drej.
 

„Czy jesteś świadomy? Substancje psychoaktywne w naszej przestrzeni”. Pod tym hasłem miała miejsce debata poświęcona zagadnieniom związanym z substancjami psychoaktywnymi oraz ich wpływem na ludzkie życie i zdrowie. Wzięli w niej udział uczniowie z klas 1 Th/t i 3 Tż/h. Spotkanie odbyło się w auli Uniwersytetu Kaliskiego i zostało zorganizowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Urząd Miasta Kalisza, Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu oraz Komendę Miejską Policji w Kaliszu. Podczas debaty uczestnicy mieli okazję wysłuchać ekspertów, poznać konsekwencje używania substancji psychoaktywnych oraz porozmawiać o świadomym podejmowaniu decyzji, odpowiedzialności i bezpieczeństwie. Była to cenna lekcja profilaktyki, która skłania do refleksji nad wyborami wpływającymi na przyszłość młodych ludzi. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie wydarzenia oraz możliwość udziału w tak ważnej inicjatywie.
 
Opiekunki: pani Jagoda Jarmuszczak i pani Ewelina Pawińska.
 
logo.svg
© 2026, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta