Uczniowie klas czwartych oraz 2 Tż/t wzięli udział w projekcie " Miesiąc Fairtrade". Uczestnicy poznali główne założenia Sprawiedliwego Handlu, którego celem jest wspieranie najuboższych rolników z krajów " Globalnego Południa",ochrona praw człowieka, dbałość o środowisko, budowanie bardziej sprawiedliwego i przejrzystego systemu handlu międzynarodowego. Mogli też spróbować produktów oznaczonych z logo Fairtrade.
Koordynator: pani Violeta Matuszczak.















