Aktualności - przegląd

"Bytnarowcy" wybierają książkowe bestsellery.

W dniach 27-29 maja odbyło się w naszej szkole głosowanie w ramach akcji "Ogólnopolskie Wybory Książek", edycja 2024. W związku z tym każdy uczeń miał okazję oddać swój głos na ulubioną książkę. W wyborach wzięło udział 305 uczniów, co stanowi 56% całej społeczności uczniowskiej. W wyniku wyborów powstała lista 155 tytułów, które młodzież wskazała jako bestsellery. Kompletny spis (wraz z liczbą głosów) dostępny jest w bibliotece. Tutaj zamieszczam TOP 20 czytelniczych preferencji naszych wychowanków. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Lista zainteresowań literackich uczniów jest dla mnie niezwykle cennym źródłem przy planowaniu bieżących zakupów do biblioteki.

Ewelina Pawińska

20240521 102027

TOP 30 bestsellerow wg ZSG-H w Kaliszu.pdf

dyplom_dla_placowki 1.pdf

 

logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search