Aktualności - przegląd

Podsumowanie projektu "Moja Pierwsza Firma"

W dniu 24 maja 2024 r. odbyło się podsumowanie  drugiej edycji projektu "Moja Pierwsza Firma". W projekcie wzięli udział uczniowie klas technikum i branżowej szkoły zawodowej pod hasłem: "Gang gotujących fortemianów". Podjęte przez uczniów wyzwanie dało im cenne doświadczenie i możliwości poprowadzenia  wirtualnej własnej firmy na starcie w dorosłe życie.

Wyróżnienie zdobyła Zosia Wypych uczennica klasy 4 Tż.

Orgaznizatorem projektu było Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawododwego w Kaliszu. Celem projektu było dostarczenie młodzieży  kształcącej się zawodowo, planujacej otworzenie swojej  firmy wiedzy niezbędnych do tego, by skutecznie rozpocząć prowadzenie własnej działalności. Ponadto uczniowie zostali wyposażeni w kompetencje niezbedne do funkcjonowania na rynku pracy.

0a0a7550 4aea 41a7 938b b1951c269159

 

logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search