Aktualności - przegląd

Czas się pożegnać.

 
Dobiegł końca pobyt uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” w Faro, gdzie przez cztery tygodnie zdobywali doświadczenie zawodowe, realizując założenia programu praktyk w portugalskich przedsiębiorstwach w ramach programu Erasmus+.
Czas spędzony w Portugalii podzielony był pomiędzy pracę, zajęcia z języka portugalskiego, a także spacery po mieście i wycieczki kulturalne. Młodzież miała okazję zwiedzić miasteczka Silves i Albufeira, Sewillę, podziwiać piękne widoki z klifów w Lagos oraz w zatoce Benagil. Dodatkowo zorganizowana została lekcja surfingu, a chętni mogli także popływać kajakami.
Praktyki zagraniczne zakończyły się pełnym sukcesem w realizacji założonych celów projektu. Młodzież powróciła do Polski bogatsza o nowe doświadczenia zawodowe, umiejętności językowe, nowe znajomości i niezapomniane wrażenia.
Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas.
Realizacja projektu możliwa była dzięki współpracy z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.
442475712 978479200951182 1409273057018225733 n

 

logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search