Aktualności - przegląd

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas piątych

26 kwietnia uczniowie piątych klas technikum w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara "Rudego"  ostatni raz zasiedli w szkolnych ławkach. Tego dnia młodzież z  Gastronomika odebrała świadectwa ukończenia szkoły. Był również czas na podziękowania, podsumowanie dokonań uczniów oraz pamiątkowe zdjęcia. 

"Zyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym"

Drodzy Absolwenci,  starajcie się rozwijać swoje talenty i pasje. bądźcie twórczy i aktywni dla siebie i innych. Śmiało realizujcie plany i marzenia. Wykorzystujcie  wiedzę i umiejętności zdobyte w  murach naszej szkoły. Cieszymy się, że mogliśmy patrzeć, jak wkraczacie w dorosłość. Dziś wspominamy lata Waszej edukacji, odniesione  sukcesy, pokonane trudności i zawarte przyjaźnie. Musicie wiedzieć, że jesteśmy z Was bardzo dumni. Dzisiejszy dzień zamyka pewien etap Waszego życia, ale także otwiera nowy rozdział, który warto zapisać jak najpiękniej.  Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać chwile spędzone w ZSGH. 436837195 980222183561624 6821601115882935104 n

 

 

 
logo-bytnar-gastronomik-poz-white1.png
© 2024, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
im. Janka Bytnara "Rudego"
ul. Wodna 11-13, 62-800 Kalisz
tel. 62 5016056
e-mail: sekretariat@zsgh.kalisz.pl
Dyrektor Szkoły: Dorota Szaleniec-Plichta

Search