Jesteś tutaj: Start / Sukcesy Bytnarowców

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w olimpiadach, konkursach i zawodach

w roku szkolnym 2015/2016

Artykuły

III miejsce dla WYOBRAŹNI

W dniu 4 kwietnia 2016 roku w III LO w Kaliszu odbyły się XV Rejonowe Prezentacje Monodramów. Uczennica z klasy I Tt/h – Julita Kowalska zaprezentowała monodram zatytułowany „Wyobraźnia” na podstawie prozy Joanny Chmielewskiej. Jury przyznało jej III miejsce w kategorii szkoła ponadgimnazjalna. Uczennica przygotowywała się do występu na zajęciach szkolnego Koła Teatralnego pod kierunkiem polonisty Jacka Nowaka.

19 kwietnia 2016

Magdalena Krawczyk zajęła 1 miejsce w finałach Jesiennych Zawodów Strzeleckich

Przejdź do - Magdalena Krawczyk zajęła 1 miejsce w finałach Jesiennych Zawodów Strzeleckich

Na strzelnicy myśliwskiej Polskiego Związku łowieckiego w Wolicy k. Kalisza w dniach 3-4.10.2015 r. odbyły się 55. Jesienne Zawody Strzeleckie Ziemi Kaliskiej.
W klasyfikacji drużynowej zespół ZSGH w Kaliszu w składzie Magdalena Krawczyk (IV Tzc), Patryk Pieper (III kucharz) i Weronika Chrobak (II Tzc) zajął IV miejsce.
W klasyfikacji indywidualnej Magdalena Krawczyk zakwalifikowała się do finału konkurencji Karabin sportowy 40 strzałów leżąc, w którym zajęła I miejsce.

12 października 2015

Basia Kłos - laureatką XXI Konkursu Recytatorskiego

Przejdź do - Basia Kłos - laureatką XXI Konkursu Recytatorskiego

W Klubie Osiedlowym Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Serbinowskiej 25 odbył się XXI Konkurs Recytatorski „Strofy znad Prosny”, który został wpisany na stałe do kalendarza imprez w miesiącu czerwcu.

1 lipca 2015

Młody Kreator Sztuki Kulinarnej

Przejdź do - Młody Kreator Sztuki Kulinarnej

Adrian Dziewięcki, uczeń klasy III kucharz, zajął II miejsce w prestiżowym konkursie Młody Kreator Sztuki Kulinarnej w Poznaniu 11 marca br.