Zajęcia pozalekcyjne

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH DLA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

 

Cichy Henryka-zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z biologii, technologii gastronomicznej, procesów technologicznych w gastronomii-według potrzeb uczniów

Duma-Lalek Anna-zajęcia rozwijające zainteresowania z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców -piątek 13.15 - 14.50

Feder Romualda-Zajęcia rozwijające zainteresowania- doradztwo zawodowe-wtorek 8.00-8.45, czwartek 10.35-11.20

Furche Anna-Zajęcia rozwijające zainteresowania - klub historyczny-czwartek 14.05 - 14.50,  piątek 7.10 - 7.55

Irzykowska Beata-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego zawodowego-środa 8.00-8.45, środa 8.50-9.35

Kalinowska Maria-Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego-piątek g. 13.15 ,piątek g. 14.55

Kasprzak Martyna-zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z chemii,-czwartek 8.50-9.35, według potrzeb uczniów

Kocińska Agnieszka-Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe-środa  14.50-15.35, według potrzeb uczniów

Korpik Katarzyna- Koło dietetyczne-poniedziałek 11.25-12.10, według potrzeb

Kowalska Jolanta-zajęcia z języka niemieckiego dla uczniów słabych-poniedziałek 8.00 - 8.45

Krawiec Kamila-zajęcia z j. niemieckiego dla uczniów słabych-środa 8.50-9.35

Kwaśniak-Nowak Milena-Klub Europejczyka-piątek 11.20-12.10

Lis Teresa-zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki-czwartek 9.45-10.30

Maciejewska Eulalia-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego-piątek 14.05 - 14.50

Marchwicka Aneta-repetycje maturalne- poniedziałek od 15:45 - 16:30 oraz zgodnie z potrzebami uczniów

Mierkiewicz Magdalena-koło  przedsiębiorczości - zajęcia rozwijające zainteresowania-środa 14.05-14.50

Mirecka Mirosława-koło informatyczne-środa 14.55-15.40 (co drugi tydzień),

Mirecka Mirosława- zajęcia rozwijające zainteresowania  - koło informatyczno-internetowe -środa 15.45-16.30, czwartek 13.15-14.00  14.55-15.35, piątek 14.55-15.35

 Nowicka -Zając Dagmara-gimnastyka korekcyjna i joga-poniedziałek 13.15 - 14.00 według potrzeb ucczniów

Nowak Jacek-Koło teatralne , Fakultety dla maturzystów-wtorek 15.00 - 15.45, spotkania indywidualne według potrzeb uczniów

Olczak Jolanta-szkolne koło PTTK-według kalendarza imprez

Piwowarczyk-Szafirowicz Małgorzata-Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego-piątek 8:00-8:45

Rosiewicz Monika-Zajęcia dodatkowe dla maturzystów z j. ang.-wtorek 8:00-8:45

Rubińska Monika-Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego-wtorek 15:40 - 18:10

Sagalara Izabela-Zajęcia dodatkowe dla maturzystów -środa 9.45-10.30

Szaleniec-Plichta Dorota-Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego-środa  14.05-14.50

Szmajda Maria-Koło geograficzne-wtorek 14.55-15.40, poniedziałek 7.10- 7.55

Trzęsowska Joanna-Zajęcia rozwijające zainteresowania-wtorek 8.00-8.45, piątek 14.05-14.50

Wiśniewska-Walczak Elwira-repetycje maturalne z matematyki-poniedziałek 8.00 - 10.30 sala 14

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-10-02
Data publikacji:2019-10-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:41