Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Gazetka internetowa "Rudy"

Artykuły

Szkoła Promująca Zdrowie

Przejdź do - Szkoła Promująca Zdrowie

Program Szkoła Promująca Zdrowie (SzPZ) realizowany jest w Polsce od 1991 r. Popularyzację idei SzPZ rozpoczęto od trzyletniego projektu pilotażowego (1992-1995) pn.: „Szkoła Promująca Zdrowie”, zainicjowanego przez WHO/EURO, realizowanego pod kierunkiem prof. dr hab. Barbary Woynarowskiej. Projekt ten spowodował oddolne działania (ruch) szkół, zgodne ze strategią opracowaną w 14 tzw. szkołach projektowych oraz tworzenie sieci szkół promujących zdrowie na różnych poziomach. Pierwszą sieć utworzono w 1992 r. w b. woj. ciechanowskim.

 

 

Czytaj więcej o: Szkoła Promująca Zdrowie

WALENTYNKOWY TURNIEJ ZAWODÓW

Przejdź do - WALENTYNKOWY TURNIEJ ZAWODÓW

 


14 lutego 2019 r. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” w Kaliszu był gospodarzem warsztatów kulinarnych WALENTYNKOWY TURNIEJ ZAWODÓW. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście z: Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, firmy „Colian” oraz uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Program wydarzenia obejmował promocję oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” oraz pracodawców, warsztaty z doradztwa zawodowego- „Zaprojektuj swoją przyszłość” przygotowane przez CWRKDiZ. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć przygotowanie potraw przez uczniów ZSGH, gimnazjum i szkoły podstawowej oraz wziąć udział w warsztatach „Sprawdź się w przyszłym zawodzie…” . Wydarzenie zakończyło się degustacją przysmaków przygotowanych przez szkolne warsztaty ZSGH.

 

14 lutego 2019

Bal Studniówkowy

Przejdź do - Bal Studniówkowy

To była magiczna noc, pełna niezapomnianych wrażeń dla uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara "Rudego" w Kaliszu. Nauczyciele, rodzice i młodzież bawili się na Studniówkowym Balu w kulturalnej atmosferze do białego rana.

3 lutego 2019

Turniej Młoda Krew Ratuje Życie

Przejdź do - Turniej Młoda Krew Ratuje Życie

9.01  w kaliskim ratuszu odbyło się podsumowanie XV edycji Turnieju Młoda Krew Ratuje Życie. W spotkaniu uczestniczyli - opiekun Szkolnego Koła PCK Lidia Kwaśnik oraz przedstawiciel honorowych krwiodawców ucz. kl. III Tża Nikola Latoń. Na ręce opiekuna przekazano podziękowania dla wszystkich honorowych krwiodawców w postaci dyplomu oraz statuetki upamiętniającej udział w Turnieju. Ilość oddanej krwi w XV edycji Turnieju była imponująca i wyniosła 32l 400ml

Opiekun Szkolnego Koła PCK

Lidia Kwaśnik

31 stycznia 2019

My Fair Lady

Przejdź do - My Fair Lady

W sobotę 12.01.2019 roku odbyła się kolejna wycieczka integracyjna do Teatru Wielkiego w Łodzi na musical "My Fair Lady ". MY FAIR LADY to opowieść o tym, że marzenia się spełniają, że los każdego może się odmienić na lepsze. 

13 stycznia 2019
Czytaj więcej o: My Fair Lady

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-08
Data publikacji:2015-10-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:39640