Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Gazetka internetowa "Rudy"

Artykuły

Drzwi otwarte w Gastronomiku

Przejdź do - Drzwi otwarte w Gastronomiku

Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie w przygotowanie Drzwi Otwartych, oprowadzanie gości i prezentację działalności szkoły.

13 kwietnia 2019

Drzwi otwarte w Gastronomiku

Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie w przygotowanie Drzwi Otwartych, oprowadzanie gości i prezentację działalności szkoły.

16 kwietnia 2019

NBP dla ZSGH

 W dniach 29-31 marca  odbyły się kolejne przedsięwzięcia  programu „Moje finanse i moja przyszłość” i dotyczyły działań związanych z poszerzeniem kompetencji zawodowych nauczycieli  w zakresie różnorodnych form przedsiębiorczości oraz świadomości narodowego i europejskiego dziedzictwa kulturalnego.  Nauczyciele  uczestniczyli w warsztatach z doradztwa zawodowego, zwiedzali Muzeum Polin, Centrum Pieniądza oraz Cmentarz Powązkowski w Warszawie

1 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: NBP dla ZSGH

MOJE FINANSE  I MOJA PRZYSZŁOŚĆ

Przejdź do - MOJE FINANSE  I MOJA PRZYSZŁOŚĆ

W środę 27 marca w naszej szkole  oficjalnie rozpoczął się innowacyjny program edukacji ekonomicznej skierowany  do nauczycieli,  uczniów i pracodawców finansowany przez Narodowy Bank Polski w Warszawie. Nadrzędnym celem projektu  jest poszerzanie wiedzy uczniów dotyczącej zasad działania sektora ekonomicznego, kształtowania postaw sprzyjających przedsiębiorczości, podniesienie umiejętności matematycznych w klasach pierwszych i czwartych, przygotowanie młodzieży  do założenia własnej działalności

27 marca 2019
Czytaj więcej o: MOJE FINANSE  I MOJA PRZYSZŁOŚĆ

Gastronomik na Festiwalu Profesjonalistów

Przejdź do - Gastronomik na Festiwalu Profesjonalistów

W piątek  i sobotę w hali Arena odbywał się Festiwal Profesjonalistów. Wydarzenie skierowane było przede wszystkim do tych, którzy są lub chcą zostać fachowcami z technicznym wykształceniem. Nasza szkoła z sukcesem zaprezentowała ofertę edukacyjną. Najlepszą wizytówką ZSGH byli nasi zadowoleni uczniowie.

7 kwietnia 2019

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-08
Data publikacji:2015-10-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:43404