Dyżury nauczycieli

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 

Harmonogram dyżurów nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2019/2020

 

1.-Arakelyan Sona-poniedziałek 11.25-12.10

2.-Bąkowski Włodzimierz-wtorek:11.25-12.10

3.-Brzezińska - Wdowczyk Karolina-środa 8.00- 8.45

4.-Cichy Henryka-wtorek 11.25 - 12.10

5.-Duma-Lalek Anna-czwartek 10.35 - 11.25

6.-Feder Romualda-piątek 11.25-12.10

7.-Furche Anna-poniedziałek 10.35 - 11.20

8.-Gorzelańczyk Eryk-środa 13.15-14.00

9.-Gulasaryan Elina-poniedziałek 11.25-12.10

10-Irzykowska Beata-środa 11.25-12.10

11-Kalinowska Maria-środa 11.25-12.10

12-Karbowniczek Honorata-poniedziałek 12.15-13.00

13-Kasprzak Martyna-wtorek 10.35-11.25

14-Kocińska Agnieszka-poniedziałek 8.00-8.45

15-Korpik Katarzyna-wtorek 8.00-8.45

16-Kościuszko Karolina-piątek 10.35-11.25

17-Kowalska Jolanta-czwartek 11.25 - 12.10

18-Krawiec Kamila-           czwartek 8.00-8.45

19-Kujawa Anna-czwartek 11.20 - 12.10

20-Kwaśniak-Nowak Milena-wtorek  11.20-12.10

21-Kwaśnik Lidia-poniedziałek 11.25-12.10

22-Lis Teresa-czwartek 10.35-11.20

23-Maciejewska Eulalia-piątek 9.45 - 10.30

24-Marchwicka Aneta-piątek 9:45 - 10:30

26-Mierkiewicz Magdalena-poniedziałek 9.45-10.30

27-Mirecka Mirosława-środa 14.50-15.35

29-Nowak Jacek-wtorek 13.15 - 14.00

30-Nowicka -Zając Dagmara-poniedziałek 13.15 - 14.00

31-Olczak Jolanta-Wtorek 11.25 - 12.10

32-Pakuła Karolina-poniedziałek 13.15 - 14.00

33-Pertkiewicz Dariusz-czwartek 14.55-15.40

34-Piotrowska-Wągrocka Anna-wtorek  14.55-15.40

35-Plota Katarzyna-       piątek 10.35-11.20

36-Przybyłowska Magdalena-czwartek 11:25-12:10

37-Raszewska Aneta-środa 8.50 - 9.35

38-Rogińska Izabella-piątek 10.35-11.20

40-Rosiewicz Monika-wtorek 12:25 - 13:10

41-Rubińska Monika-poniedziałek 14.00 - 14.45

42-Sagalara Izabela-środa 11.25-12.10

43-Szaleniec-Plichta Dorota-środa 11.25- 12.10

44-Szmajda Maria -    środa 12:25 - 13:10

45-Ks. Tomaszewski Michał -    piątek 10.35-11.20

46-Trzęsowska Joanna-Środa 13.15-14.00

47-Wasilewska Aldona-poniedziałek 9.45-10.00

48-Wawrzyńczak Ewa-czwartek 13.15 - 14.00

49-Wiśniewska-Walczak Elwira-Środa 9.45 - 10.35

50-Wojtulewicz Jacek-Środa 11.25 - 12.10

51-Ks. Zmyślony Artur-poniedziałek  14.55 -15.40

52-Piwowarczyk-Szafirowicz Małgorzata - poniedziałek 11.25-12.10

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-09-22
Data publikacji:2015-09-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:6785