KONKURS „WIELKANOC Z IMPROSTYLEM”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
15 marca 2018

13 marca 2018 roku po raz trzeci  w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Nakrywania Stołów Okolicznościowych - Improstyl. Młodzi ludzie kształcący się w zawodzie  technik żywienia i usług gastronomicznych zmierzyli się z tematyką  „Wielkanoc z improstylem”.

Improstyl to styl nakrycia odpowiadający najnowszym trendom światowym. To nowatorska sztuka układania zastawy stołowej tworząca oryginalny wizerunek stołu.

Podczas eliminacji konkursowych uczestnicy oceniani byli za: prawidłowy dobór zastawy stołowej do menu,  poprawność nakrycia zgodną z zasadami obsługi konsumenta oraz nowatorstwo i pomysłowość przedstawienia tematu. W konkursie dwóch zawodników  nakrywało  jeden stół okolicznościowy i dokonywało jego prezentacji .Wszystkie nakrycia stołów prezentowały się efektownie.

Jury konkursu w składzie p. Anna Kujawa, p. Ewa Wawrzyńczak, p. Honorata Karbowniczek oraz         p. Mariusz Marciniak oceniło uczestników, a po zliczeniu punktów zwycięstwo przyznało uczennicom z klasy II Tż B Sandrze  Kowalczewskiej i Magdalenie Kowalczewskiej, II miejsce zajęły  Patrycja Podlasiak i Justyna Pisula z kl. I Tż, III miejsce natomiast  Aleksandra Wojciechowska  i Daria Michalak – Pawłowicz z kl. IITż A.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy pomysłów na aranżację stołów,  poziomu zaprezentowanych umiejętności zawodowych oraz zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

Anna Kujawa, Aneta Marchwicka

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-03-15
Data publikacji:2018-03-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:474